IBM SPSS Statistics Base

22.0

5.0

1

Tüm ticari ihtiyaçlarınız için istatistik yazılımı

878.6k

Bu uygulamayı oyla

Araştırmalarınız ya da iş için ihtiyacınız olan her şeyi yapabilecek bir istatistik programı arıyorsanız, IBM SPSS Statistics Base ihtiyacınız olan şey olabilir. Kalite tahmin modelleri ve analiz yöntemlerine sahiptir.

Bu araç, büyük miktardaki verilerinizi yönetmek ve kolayca erişmek için bir dizi özellik içerir. Verilerinizi analiz edebilir ve basit bir şekilde grafikler ve tablolar oluşturabilirsiniz. Büyük miktarlardaki veri ve değişkenlerle uğraşırken size herhangi bir problem oluşturmayan arayüzün iletişim kutularını kullanarak tüm analizleriniz yapılır.

Veri editörü, IBM SPSS Statistics Base içindeki diğer göze çarpan özellik. Dosyaları değiştirme, risk analizleri, kullanıcı tanımlama, maliyet/kar analizleri, organizasyon stratejisi ve gelecek imalatçı işlemlerini daha iyi planlamak için trend analizler gibi kapsamlı bir menüye sahiptir.

IBM SPSS Statistics Base ayrıca riskinizi azaltmak için dolandırıcılığı tanıyabilir, ve kendi işletmenizin markasıyla müşterilerin ilişkilendirdiği özellikleri anlayabilir.

Bu araçla kullandığınız veri sonuçları diğer programların içine kopyalayıp yapıştırabileceğiniz grafik ve tablolarla gösterilir, ya da daha sonraki kullanımda kaydetmek ya da çıktısını almak için PDF ya da DOC formatına dönüştürülür.
Kısıtlamalar

14 günlük deneme.

Uptodown X